Wreszcie Twoje inwestycje w jednym miejscu.
Już nie musisz dłużej samodzielnie analizować dokonanych inwestycji i zastanawiać się jakie kroki podjąć aby zwiększyć zyski. Dzięki nam w sposób jasny i przyjemny będziesz mógł sprawować pełna kontrolę nad swoimi portfelem inwestycyjnym.
Zarejestruj się!
Lub skorzystaj z wersji Demonstracyjnej

Dodawanie alertu

1. Na początku należy wejść w zakładkę ‘Portfel’ i zwrócić uwagę na część ‘Notowania spółek z portfela’. Znak z wykrzyknikiem pozwala na dodanie alertu.

2. Po kliknięciu ikony, w oknie ‘Dodaj alert’ uzupełniamy pola w zależności od preferencji. Możemy ustawić wartość procentową lub nominalną, a także wybrać formę powiadomienia. Aby zakończyć, klikamy przycisk ‘Wyślij’.

3. Zrealizowany alert wyświetla się  podsumowaniu portfela, u góry ekranu, na zielonym tle.

4. Możemy również dodać alert dla spółek obserwowanych. W tym celu wchodzimy w zakładkę Portfel i w części ‘Spółki obserwowane’ klikamy w znak trójkąta z wykrzyknikiem. Reszta procesu wygląda tak jak zostało opisane powyżej.

5. Czerwona chmurka u góry ekranu, obok nazwy użytkownika również pozwala na dodanie alertów.

6. Po kliknięciu, zostajemy przekierowani na stronę alertów, gdzie możemy je edytować i usuwać oraz sprawdzić ich status (czy zostały zrealizowane).

7. Ostatnia możliwość na dodanie alertu to bezpośrednie przejście do profilu danej spółki. Znajdujemy ją dzięki wyszukiwarce „Znajdź spółkę”.

8. Aby dodać alert, po raz kolejny szukamy trójkąta z wykrzyknikiem. Znajduje się on pod nazwą spółki.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.